Teknoloji

Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor

 
Her hafta ücretsiz oyun ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular, hikaye odaklı birinci şahıs macera oyunu Adios’u ve hayatta kalma rouguelite oyunu Hell is Others’ı kalıcı olarak Epic Games kitaplığına ekleyebilir. Oyuna 2 Şubat Perşembe saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
 
Öte yandan önümüzdeki hafta oyunculara ücretsiz olarak verilecek oyunlar da belli oldu. Bu oyunlar City of Gangsters ve Dishonored: Death of the Outsider’ı içerir.
 
hoşçakal
 
 
 
Adios, çeşitli seçenekler sunan sinematik bir birinci şahıs oyunudur. Domuz yetiştiricisi olarak çıktığımız bu macerada aslında ceset temizleyicisiyiz. Ancak bir süre sonra artık bu işe bulaşmak istemediğinizi belirtiyoruz ve burada olaylar patlak veriyor.
 
Kararımızın sonuna kadar geride kalmaya çalıştığımız oyunda hem hikaye hem de grafikler dikkat çekiyor.
 
– Epik Oyunlar sayfası
 
Cehennem Diğerleri
 
 
 
PvP ve PvE unsurlarının yer aldığı bu yapımda kanın para olduğunu bildiğimiz bir şehirde bulunuyoruz. Burada hayata tutunmak için bulduklarımızı keşfedecek, avlayacak ve yağmalayacağız. Bu oyunda Adam Smithson rolünü oynayacağız.
 
– Epik Oyunlar sayfası

haber-demirci.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu