Teknoloji

Turkcell’li faturasızlar ‘Altın’ ayrıcalığıyla kazanacak!

Turkcell, ön ödemeli hat kullanıcılarına özel ayrıcalıklar ve hediyeler sunan yeni üyelik programı ‘Gold’u tanıttı; 5 GB internet, 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliği, GB kazanma garantili ‘Win Extra Shake’ hakkı ve daha birçok avantajın müjdecisi oldu.

Turkcell, ön ödemeli kullanıcılara özel ayrıcalıklar ve hediyeler sunan yeni programı ‘Altın’ı Doğu Demirkol’un ekran yüzü olarak tanıttı. Gold üyelik adımlarını tamamlayan Turkcell aboneleri, kullandıkları paket ne olursa olsun, Gold üyelik ile birçok avantajdan yararlanma şansı yakalayacak.

5 GB İNTERNET HEDİYESİ

Gold üyeliğini aktifleştiren Turkcell kullanıcıları, 90 gün boyunca avantajlarla dolu Gold üyelik fırsatlarından yararlanabilecekler. Kampanyaya dahil olanlar her Gold döneminde diledikleri zaman kullanabilecekleri 1 ay geçerli 5 GB internet kazanacaklar. Ayrıca 250 TL ve üzeri paket yüklemelerinde haftalık 2 GB internet bonusu otomatik olarak tanımlanacaktır.

Gold üyeler sadece kendilerine fayda sağlamakla kalmayacak, sevdiklerine de GB hediye gönderme şansına sahip olacaklar. Kullanıcılar, Turkcell uygulamasındaki İkram Havuzu sayfasındaki Altın Üyelik sekmesinden ayrıcalıklarını aktif hale getirebilecekler.

YOUTUBE PREMIUM 3 AY ÜCRETSİZ

Gold üyelik kapsamında ayrıca 3 ay geçerli ücretsiz YouTube Premium üyeliği de müşterilere sunulmaktadır. Daha önce hiç YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmayan Gold kullanıcıları bu avantajdan yararlanabilecek.

Gold üyeler ayrıca her ay GB garantili ‘Salla Fazla Kazan’ hakkına sahip olacak ve ayrıca davet merkezi temsilcilerine bağlanma ayrıcalığına da sahip olacaklar. Caribou mağazalarında bedava kahve keyfi de yaşayan gold kullanıcıları, bedava kahve için SMS şifresini Turkcell uygulamasındaki Hediye Havuzu sekmesinden kolayca alabilirler.

 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu