Teknoloji

Samsung, Samsung Galaxy Z Fold 6’nın sahip olacağı ilk yeni özelliği duyurdu

Android Authority tarafından yayınlanan habere göre Samsung’un taşınabilir lideri TM Roh, şirketin katlanabilir cihazlar için toz geçirmezlik üzerinde çalıştığını söyledi. Normalde bu özellik, tüm hareketli kesimler nedeniyle oldukça zahmetlidir.

IPX8 sertifikasına sahip Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 sıvı geçirmez ancak telefonların toza karşı dayanıklılığı bulunmuyor. Bu da katlanabilir telefonlar için en ufak bir kir modülünün bile sorun yaratabileceği anlamına geliyor.

Bu yılın başlarında başlatılan Motorola RazrVe Motorola Razr ArtıToza dayanıklı olduğunu belirtmekte fayda var, ancak IP52 derecesi ile su geçirmezliği Samsung telefonlardaki kadar kapsamlı değil.

Galaxy Z Katlama 5 ve Galaxy Z Çevirme 5 Henüz yeni çıkmış olmasına rağmen gelecek yılın modellerinin neler sunacağına dair söylentiler duymaya başladık. Bu, yeni ve geliştirilmiş bir kapak ekranını içerir. Kaynak daha fazla ayrıntı sağlamazken, Galaxy Z Fold 6″ büyük bir form faktörü değişikliği“Yapılacağı konuşuluyor.

Kısacası bu söylenti, Galaxy Fold 6’nın toza karşı da güçlü olabileceğini söylüyor. Ve bu özellik, bir sonraki katlanabilir Samsung için duyduğumuz ilk yenilik.

hadim-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu